BASIN DUYURUSU
 
İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı tarafından, Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti eş finansmanıyla yürütülen Kamu-STK İş Birliği Projesi kapsamında pilot İl olarak seçilen İlimizde 12 – 13 Nisan 2018 tarihlerinde iki gün süreyle yerel ve merkezi düzeyde sivil toplum kuruluşları ile kamu kurumları arasındaki iletişimin güçlendirilmesi amacıyla atölye çalışması ve Katılımcı Sivil Toplum Kuruluşlarına tahsis edilecek masalarda çalışmalarını tanıtma fırsatının sunulacağı Sivil toplum Galerisi etkinliklerinin yer alacağı Sivil Toplum Günleri düzenlenecektir.
 
12 - 13 Nisan 2018 tarihlerinde düzenlenecek olan Sivil Toplum Günlerine katılmak isteyen Adana, Osmaniye ve Mersin İllerindeki sivil toplum kuruluşlarının ekte bulunan Başvuru Formunu doldurarak siviltoplum@adana.gov.tr adresine e-mail yoluyla en geç 02 Nisan 2018 tarihine kadar bildirmeleri gerekmektedir.
Kamuoyuna Duyurulur.
 
NOT: Mersin ve Osmaniye İllerinden gelecek olan katılımcılar konaklama ve ulaşım masraflarını kendileri karşılayacak olup kontenjan 50 (kişi) ile sınırlıdır. Her bir sivil toplum kuruluşundan sadece bir (1) temsilcinin katılması gerekmektedir.
 
Başvuru Formu Örneği
 
 
İrtibat Tlf: 0 (543) 417 61 07 / A. Taha YAZICI