VALİ MAHMUT DEMİRTAŞ, POLİS MERKEZLERİNİ ZİYARET EDEREK, GERÇEKLEŞTİRİLEN ASAYİŞ ÇALIŞMALARI HAKKINDA BİLGİ ALDI
 
Kentin ve vatandaşların huzur ve güvenliğinin en önemli önceliklerinden biri olduğunu daima vurgulayan Vali Mahmut Demirtaş, Yarbaşı Şehit Erdoğan Çıtak, 5 Ocak Şehit Veli Ataşçı, Akıncılar, Cumhuriyet, Sarıçam, 100. Yıl Şehit Rüştü Bayram ve Fatih Polis Merkezi Amirliklerini ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.
 
BÖLGELERİN ASAYİŞ DURUMU HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALDI
 
Emniyet merkezlerindeki görevlilerden, bağlı bulundukları bölgenin genel asayiş durumları ve gerçekleştirilen çalışmalar ile polis merkezlerinin ihtiyaçları hakkında ayrıntılı bilgiler alan Vali Mahmut Demirtaş, vatandaşların huzur ve güvenliğinin sağlanmasının en önemli önceliklerinden biri olduğunu bir kez daha ifade etti.
 
"TOPLUMSAL BARIŞ, HUZUR VE VATANDAŞLARIMIZIN
GÜVENLİĞİ, EN ÖNEMLİ ÖNCELİKLERİMİZ ARASINDA"
 
Ziyaret ettiği polis merkezlerindeki emniyet mensuplarına, özverili çalışmalarından dolayı teşekkür eden ve görevlerinde başarılar dileyen Vali Mahmut Demirtaş, toplumsal barış ve huzurun tesisi ile vatandaşların güvenliği konusunun en önemli öncelikleri arasında olduğuna dikkat çekti ve kamu otoritesi olarak bu konuda ellerinden gelen tüm çabayı göstermeye devam edeceklerini sözlerine ekledi.