VALİ MAHMUT DEMİRTAŞ, HUZUREVİ’NDEKİ YAŞLILAR VE SEVGİ EVLERİ’NDEKİ ÇOCUKLARLA BAYRAMLAŞTI
 
 
Vali Mahmut Demirtaş, gün içerisinde gerçekleştirdiği bayramlaşma ziyaretleri kapsamında, Şehit Kr.Pilot Yüzbaşı Serhat Sığnak Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde barınan yaşlılar ile Adana Çocuk Evleri Sitesi’nde kalan çocukları ziyaret ederek bayramlarını kutladı.
 
Kurban Bayramı dolayısıyla ziyaret ettiği Huzurevi’nde barınan yaşlıların ellerini öperek hal ve hatırlarını soran ve bayramlarını tebrik eden Vali Mahmut Demirtaş, tüm yaşlılara mutlu bayramlar ve sağlıklı yıllar diledi.
 
Yaşlılara sahip çıkmanın bir insanlık görevi olduğuna dikkat çeken Vali Mahmut Demirtaş, daima yanlarında olacaklarını ifade ettiği yaşlıları ziyaretinin ardından  Adana Çocuk Evleri Sitesi’nde kalan çocuklarla bir araya geldi.
 
Çocukları severek çeşitli hediyeler veren ve bayramlarını kutlayan Vali Mahmut Demirtaş, "devletimizin  destekleriyle, yaşlılarımızı, çocuklarımızı ve tüm ihtiyaç sahiplerini sahiplenmeye, onları koruyup kollamaya devam edeceğiz. Ziyaretlerimiz vesilesiyle, yaşlılarımızın, çocuklarımızın, milletimizin ve tüm İslam Alemi'nin mübarek Kurban Bayramı'nı tebrik ediyorum" dedi.