VALİ MAHMUT DEMİRTAŞ, TÜRKİYE HARP MALULÜ GAZİLER ŞEHİTLER DERNEĞİ’NCE DÜZENLENEN İFTAR PROGRAMINA KATILDI
 
Vali Mahmut Demirtaş ve Eşi Hanımefendi Beyhan Demirtaş, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehitler Derneği’nce düzenlenen iftar programına katıldı.
 
Merkez Park içinde bulunan dernek binasında düzenlenen iftar programına Vali Mahmut Demirtaş’ın yanı sıra Vali Yardımcısı Mehmet Seyman, İl Jandarma Komutanı Fatih Yılmaz,  Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehitler Derneği Başkanı Muhammet Çetin ve dernek üyeleri ile şehit ve gazi yakınları katıldı.
 
İftar programında konuşan Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehitler Derneği Başkanı Muhammet Çetin, Mübarek Ramazan ayı münasebetiyle düzenledikleri bu iftar programında şehit ve gazi aileleriyle bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, dernek olarak şehit ve gazi yakınlarının sorunlarının çözümü için gayret sarf etmeye devam edeceklerini söyledi.
 
İftar programına katılan şehit ve gazi yakınları ile tek tek ilgilenerek hal ve hatırlarını soran Vali Mahmut Demirtaş ise yaptığı açıklamada, iftar programını düzenleyen dernek yöneticilerine teşekkür etti.
 
Vali Mahmut Demirtaş, daima şükran ve minnet duydukları şehit ve gazi ailelerinin tüm ihtiyaçlarının karşılanması noktasında ellerinden gelen gayreti göstermeye devam edeceklerini belirtirken, şehit ailelerimizin ve yakınlarının daima yanlarında olacağız. Bu iftar programı vesilesi ile bir arada olmaktan büyük gurur duyduğum şehit ve gazi yakınlarımız ile tüm vatandaşlarımızın Mübarek Ramazan Bayramı’nı şimdiden kutluyorum” dedi.