VALİ MAHMUT DEMİRTAŞ, GENÇLİK VE SPOR BAKANI SAYIN DR. OSMAN AŞKIN BAK'I, ANKARA'DA ZİYARET ETTİ
 
Vali Mahmut Demirtaş, Adana Milletvekilleri Mehmet Şükrü Erdinç ve Tamer Dağlı ile birlikte, Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Dr. Osman Aşkın Bak'ı makamında ziyaret etti.
 
Vali Mahmut Demirtaş ile Adana Milletvekilleri Mehmet Şükrü Erdinç ve Tamer Dağlı, ziyaretleri sırasında Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Dr. Osman Aşkın Bak'a, Adana'da gerçekleştirilen ve yapımları devam yatırımların geldiği aşama ve gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
 
Vali Mahmut Demirtaş ve beraberindeki Milletvekilleri, Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Dr. Osman Aşkın Bak'ın şahsında, gençler ve sporcuların yanı sıra Adana'daki spor olgusunun gelişmesine çok önemli katkılar sunacak olan yatırımların kente kazandırılmasında, emeği geçen devlet ve hükümet yetkililerine teşekkür etti.
 
Vali Mahmut Demirtaş ve beraberindeki Adana Milletvekilleri Mehmet Şükrü Erdinç ile Tamer Dağlı'nın ziyaretlerinden mutluluk duyduğunu kaydeden Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Dr. Osman Aşkın Bak ise, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada Adana'nın spor yatırımlarıyla buluşması konusundaki duyarlılıklarını sürdüreceklerini söyledi ve yeni yatırımların kente hayırlı olmasını diledi.
 
Vali Mahmut Demirtaş ile Adana Milletvekilleri Mehmet Şükrü Erdinç ve Tamer Dağlı'nın, Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Dr. Osman Aşkın Bak'ı ziyaretleri, çeşitli konularda görüş alış verişinde bulunulmasıyla sürdü.