VALİ VEKİLİ MUSTAFA AYDIN, "AFETLERE DİRENÇLİ TOPLUM VE MESLEK LİSELERİ'NİN ROLÜ" KONULU TOPLANTIYA KATILDI
 
 
 
İl Afet Müdürlüğü'nce düzenlenen "Afetlere Dirençli Toplum ve Meslek Liseleri'nin Rolü" konulu toplantı, Vali Vekili Mustafa Aydın'ın katılımıyla gerçekleştirildi.
 
Çukurova İlçesi'ne bağlı Kurttepe Şehit Ali Öztaş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde düzenlenen toplantıya, Vali Vekili Mustafa Aydın ın yanı sıra aynı zamanda Seyhan İlçe Kaymakamlığı görevini vekaleten yürüten Yüreğir Kaymakamı Fatih Genel, Ceyhan Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy, Karataş Kaymakamı Durmuş Gençer, İl Afet Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, okul yöneticileri, öğretmenler ve çok sayıda davetli katıldı.
 
İlgili kurum ve kuruluş temsilcilerinin, "Afetlere Dirençli Toplum ve Meslek Liseleri'nin Rolü"ne yönelik çeşitli bilgiler verdiği toplantıda konuşan Vali Vekili Mustafa Aydın, bu konudaki bilinçlenmenin sağlanması ve yeni projelerin başlatılması konusundaki çalışmaları kararlılıkla  sürdüreceklerini ifade etti.
 
Vali Vekili Mustafa Aydın'ın, hayli yararlı olacağına inandığını belirttiği ve düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ettiği toplantı, konu hakkındaki çeşitli tespitlerin yapılmasının ardından, görüş alış verişinde bulunulmasıyla son buldu.