VAKIF, DERNEK VE ODA BAŞKANLARINDAN VALİ DEMİRTAŞ’A ZİYARET
 
 
Kadirli Eğitim ve Kültür Vakfı, Uluslararası İş ve Meslek Sahibi Kadınlar Federasyonu (BPW) Adana Kulübü, Sarıçam Yüreğir Genç İş Adamları Derneği ile Kasaplar Odası Vali Demirtaş’ı makamında ziyaret etti. 

Vali Demirtaş ilk olarak Kadirli Eğitim ve Kültür Vakfı’nın olağan kongresinde başkan seçilen Emine Varmış ve yönetim kurulu üyeleri ile görüştü. Başkan Varmış ve yeni yönetime görevlerinin hayırlı olması temennisinde bulunan Vali Demirtaş,  hukuksal çerçevesi devletimiz tarafından çizilen vakıfların kamusal hizmetlere ek olarak milli, manevi ve kültürel değerlerine bağlı, özgüven sahibi örnek nesiller yetiştirmede önemli misyonlar yüklendiğini dile getirdi.  

Vali Demirtaş daha sonra Uluslararası İş ve Meslek Sahibi Kadınlar Federasyonu (BPW) Adana Kulübü Başkanı Sezi Dağdemir ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Başkan Dağdemir ve beraberindekilerle bir süre sohbet eden Vali Demirtaş; Türk kadınının iş dünyasında önünü açma, çalışma hayatının içindeki her kadının profesyonel birikimini arttırma ve onlara girişimcilikle ilgili her konuda rehberlik etme hususunda yapılan çalışmaları takdirle karşıladıklarını ifade etti. 

Uluslararası İş ve Meslek Sahibi Kadınlar Federasyonu (BPW) Adana Kulübü ziyaretinden sonra Vali Demirtaş Sarıçam Yüreğir Genç İş Adamları Dernek Başkanı Murat Baş ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Dernek faaliyetleri hakkında Baş’tan bilgiler alan Vali Demirtaş, ilimizin ekonomik potansiyelinin artmasında iş dünyasının çok büyük katkıları olduğunu belirterek genç iş adamlarına çalışmalarında başarılar diledi. 

Vali Demirtaş son olarak Kasaplar Odası Başkanı Saruhan Yağmur ile görüştü. Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Vali Demirtaş, Başkan Yağmur’dan oda faaliyetleri hakkında bilgiler aldı.