TARIM REFORM GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ORGANİZE TARIM VE HAYVANCILIK BÖLGELERİ DAİRE BAŞKANI DENİZ ORUÇ, VALİ MAHMUT DEMİRTAŞ’I ZİYARET ETTİ
 
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Tarım Reform Genel Müdürlüğü Organize Tarım ve Hayvancılık Bölgeleri Daire Başkanı Deniz Oruç ve beraberindeki heyet, Vali Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.
 
İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Muhammet Ali Tekin’in de hazır bulunduğu ziyarette, Karataş İlçesi'ndeki Bebeli Mahallesi'nde kurulması planlanan 'Tarıma Dayalı İhtisas Organize Sanayi Bölgesi' başta olmak üzere, Adana’da yapılması düşünülen tarımsal projeler, markalaşma ve yatırımların gerçekleşmesinde gerekli işbirliğinin geliştirilmesi konuları ele alındı.
 
Ziyaretlerinden dolayı Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Tarım Reform Genel Müdürlüğü Organize Tarım ve Hayvancılık Bölgeleri Daire Başkanı Deniz Oruç ve beraberindeki heyet üyelerine teşekkür eden Vali Mahmut Demirtaş, “Devletimizin ve hükümetimizin teşvikleri doğrultusunda, ilimiz tarımındaki başarı çıtasını çok daha yükseklere çıkarmayı hedefliyoruz. Bu konuda desteklerini esirgemeyen tüm kişi ve kurumlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.
 
Gıda, Tarım ve hayvancılık Bakanlığı, Tarım Reform Genel Müdürlüğü Organize Tarım ve Hayvancılık Bölgeleri Daire Başkanı Deniz Oruç ise yaptığı konuşmada, Adana’nın önemli bir tarım merkezi olduğunu ifade ederken, kentin tarımsal alanda daha da kalkınması için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini söyledi.
 
Ziyaret, kentin tarımsal üretimi konusunda fikir alışverişinde bulunulmasıyla sürdü.