KURBAN BAYRAMI DOLAYISIYLA DÜZENLENEN RESMİ BAYRAMLAŞMA TÖRENİ, VALİ DEMİRTAŞ'IN EV SAHİPLİĞİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ
 
Vali Mahmut Demirtaş, 75. Yıl Sanat Galerisi’nde düzenlenen Resmi  Bayramlaşma Töreni’nde vatandaşlarla bir araya gelerek, bayramlarını kutladı.
 
75. Yıl Sanat Galerisi’nde düzenlenen ve vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği bayramlaşma törenine, Vali Mahmut Demirtaş'ın yanı sıra  Adana Milletvekilleri Ayhan Barut, Orhan Sümer ve İsmail Koncuk, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Vali Yardımcıları Mustafa Aydın ve Murat Süzen, askeri ve mülki erkan, ilçe kaymakamları, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, oda ve dernek başkanları ve çok sayıda  vatandaş  katıldı.
 
Vali Mahmut Demirtaş, 75. Yıl sanat Galerisi’ndeki törene katılan tüm vatandaşlarla tek tek tokalaşarak  Bayramlarını tebrik etti.
 
Bürokrasiden iş dünyasına, siyasetten sivil toplum kuruluşlarına kadar pek çok isim ile vatandaşların yoğun katılımıyla, Vali Mahmut Demirtaş’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen bayramlaşma etkinliğinde, milletçe birlik ve beraberlik mesajları verildi ve katılımcılara çeşitli ikramlarda bulunuldu.