VALİ DEMİRTAŞ, SEMT PAZARI İLE KARAİSALI BİBERCİLER VE ZEYTİNCİLER ESNAFINI ZİYARET ETTİ, KURBANLIK SATIŞ ALANINDA İNCELEMEDE BULUNDU
 
 
Vali Mahmut Demirtaş, Fatih Mahallesi Muhtarlığını ziyaret etmesinin ve vatandaşlarla buluşmasının ardından Kıyıboyu'nda faaliyet gösteren Karaisalı Biberciler ve Zeytinciler Esnafını ziyaret etti.
 
Dernek Başkanı Murat Kılıç'tan, biberci ve zeytinci esnafının sorunları hakkında bilgi alan Vali Mahmut Demirtaş, en önemli sorun olarak dile getirilen "kalıcı yer" eksikliğinin giderilmesi konusunda gerekli çalışmanın yapılacağını belirtti.
 
Karaisalı Biberciler ve Zeytinciler Esnafının teşekkür mesajları arasında dernekten ayrılan Vali Mahmut Demirtaş daha sonra Mithatpaşa Mahallesi'nde bulunan kurbanlık satış alanında incelemelerde bulundu.
 
Satıcıların, seyyar lavabo ve su eksikliği konusundaki taleplerini dinleyen Vali Demirtaş, bu eksikliklerin giderilmesinin takipçisi olacağını söyledi.
 
Kıyıboyu'nda kurulan semt pazarında vatandaşlarla da bir araya gelerek sohbet eden Vali Mahmut Demirtaş,  ziyaret ve incelemeleri sırasında, vatandaşların Kurban Bayramı'nı rahat ve huzurlu bir şekilde geçirmeleri için gerekli tüm önlemlerin alındığını sözlerine ekledi.