ŞEHİT PİYADE UZMAN ÇAVUŞ HALİS KOCA, AB BAKANI SAYIN ÖMER ÇELİK'İN DE KATILDIĞI TÖRENLE SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
 
Türk Silahlı Kuvvetleri'mizce Suriye'nin Afrin Bölgesinde bölücü terör örgütü mensuplarına karşı başarıyla icra edilen Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit olan Piyade Uzman Çavuş Halis Koca, İmamoğlu ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.
 
Piyade Uzman Çavuş Halis Koca için İmamoğlu ilçesi Ayvalı Mahallesi'nde düzenlenen cenaze törenine Avrupa Birliği Bakanı Ömer Çelik, Vali Mahmut Demirtaş, Adana Milletvekilleri Tamer Dağlı, Necdet Ünüvar, Zülfikar İnönü Tümer, İbrahim Özdiş, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, ilçe kaymakamları, siyasi parti yöneticileri, kamu ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, oda ve dernek başkanları ve vatandaşlar katıldı.
 
AB Bakanı Ömer Çelik ve Vali Mahmut Demirtaş ile milletvekillerinin şehidin ailesi ve yakınlarına başsağlığı ve sabır diledikleri cenaze töreninde, Şehit Piyade Uzman Çavuş Halis Koca'nın naaşı Kur'an-Kerim'den sureler ve dualar arasında toprağa verildi.
 
Avrupa Birliği Bakanı  Ömer Çelik ve Vali Mahmut Demirtaş, cenaze töreninin ardından Şehit Uzman Çavuş Halis Koca'nın ailesine taziye ziyaretinde bulunarak, başsağlığı ve sabır temennilerinde bulundu.