Türkiye Cumhuriyeti Adana Valiliği - Resmi Genel Ağ Ortamı 03 Eylül 2015 Perşembe

Valiliğimizi Sosyal Ağlarda Takip Edin

   Duyurular
Tta Gayrimenkul Resmi İlan

Vali Yardımcıları Görev Dağılımları

Çukurova Kalkınma Ajansı Kalkınma Kurulu Toplantısı

Tta Gayrimenkul

2015 Yılı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yazılı Sınavına Katılmaya Hak Kazanan Adaylara Ait Kesin Değerlendirme Sonuç Listesi

Kilis Köylere Hizmet Götürme Birliği Portland Dökme Çimento Alım İşi

   Arama
 

MARDAV Üyeleri, Vali Hüseyin Avni Coş’u Ziyaret Etti.

Adana’daki Mardinliler Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfı’nın yeni yönetim kurulu başkan ve üyeleri, Vali Hüseyin Avni Coş’u Makamında ziyaret etti.

MARDAV Başkanı Osman Göktekin, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, amaçlarının Adana’da yaşayan hemşerilerinin sorunlarının çözümüne katkıda bulunmak ve onlara hem maddi hem de manevi olarak destek  vermek olduğunu söyledi.

Mardinliler Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfı Başkan ve yöneticilerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Coş ise, vakıf kültürünün Anadolu’da çok önemli bir yer tuttuğunu, bu tür oluşumlarla topluma hizmet verildiğini söyledi.

Çalışmalarından dolayı vakıf yönetici ve üyelerine teşekkür eden Vali Coş, gönüllülük esasına dayalı olarak gerçekleştirilen hayır işlerinin, ihtiyaç sahibi vatandaşlar açısından büyük önem taşıdığına dikkat çekti. 

Vakıf Başkanı Osman Göktekin ve yönetim kurulu üyeleri, vatandaşların sıkıntılarının çözümü konusunda gösterdiği ilgi ve duyarlılıktan dolayı Vali Coş’a teşekkür etti.

 
 
 

 

Geri

Sayın Vali'yi Sosyal Ağlarda Takip Edin


Kültür ve Turizm Müdürlüğü
Tanıtım Filmi
adana
 
Eğitime %100 Destek Bilgisayarlı Eğitime Destek Haydi Kızlar Okula
Adana Emniyet Müdürlüğü İl Jandarma Komutanlığı Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğü Adana Sağlık Müdürlüğü Bimer İşkur trt AB Bürosu Tüik Çukurova Teknokent

Bu site içerisinde yer alan metin ve görseller T.C. Adana Valiliği tarafından sağlanmaktadır. Sitede yer alan veriler bilgi amaçlı olup, resmi nitelik taşımamaktadır. Her hakkı saklıdır. 2013 ©

T.C. Adana Valiliği Döşeme Mah. Karaisalı Cad. Yeni Valilik Binası Seyhan/ADANA
Telefon: (0322) 459 27 43