VALİ MAHMUT DEMİRTAŞ,  KÖPRÜLÜ, GAZİPAŞA VE FATİH MAHALLERİ MUHTARLIKLARINI ZİYARET ETTİ
 
 
 
Vali Mahmut Demirtaş,   mahalle muhtarları ve vatandaşlarla buluşmalarını Köprülü, Gazipaşa ve Fatih Mahalleleri'nde sürdürdü.
 
İlk olarak Yüreğir İlçesine bağlı Köprülü Mahallesi Muhtarlığını ziyaret eden Vali Mahmut Demirtaş, mahalle muhtarı Mustafa Durur'dan mahallenin genel durumu hakkında bilgiler aldı.
 
Ziyareti sırasında vatandaşların dile getirdikleri alt yapı eksikliği, hırsızlık olayları, uyuşturucu ve motorsikletlerin egzoz gürültüsü gibi sorunları dinledi.
 
Vali Mahmut Demirtaş, Köprülü Mahallesi Muhtarlığının ardından Gazipaşa Mahallesi Muhtarlığını ziyaret ederek, mahalle muhtarı Necati Kıpçak ve vatandaşlarla bir araya gelerek, mahallenin sorunları hakkında bilgiler aldı.
 
Son olarak Fatih Mahallesi Muhtarlığını ziyaret eden Vali Mahmut Demirtaş, mahalle muhtarı Adem Çetin ve mahalle sakinlerinin talep ve beklentilerini dinledi.
 
Vali Mahmut Demirtaş'ın, dile getirilen hususların titizlikle takipçisi olacağını ifade ettiği  muhtarlıkları ziyareti, vatandaşların teşekkür mesajlarıyla son buldu.