VALİ MAHMUT DEMİRTAŞ, JANDARMA, EMNİYET, İTFAİYE VE ZABITA PERSONELİNİ ZİYARET EDEREK, BAYRAMLARINI KUTLADI
 
 
 
Vali Mahmut Demirtaş, Asri Mezarlığı ve Buruk Mezarlığı’ndaki şehitlikleri ziyaret edip, şehit yakınları ile bir araya gelmesinin ardından, Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ve Zabıta Müdürlüğü ile İl Jandarma Komutanlığı ve İl Emniyet Müdürlüğü personeli ile bayramlaştı.
 
Bayramlaşma ziyaretleri sırasında ilk olarak Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı’nı ziyaret eden Vali Mahmut Demirtaş, bayramlarını kutladığı iftaiye ve zabıta personeline, çalışmalarından dolayı teşekkür etti ve görevlerinde başarılar diledi.
 
Vali Demirtaş, itfaiye ve zabıta personeli ile  bayramlaşmasının ardından İl Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret ederek, ülkenin her köşesinde vatan ve millet için görev yapan jandarma teşkilatı mensuplarının Kurban  Bayramı’nı tebrik etti.
 
Daha sonra İl Emniyet Müdürlüğü personeli ile Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'nde bir araya gelen Vali Mahmut Demirtaş,  vatandaşların huzur ve güveninin tesis edilmesi yolundaki özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ettiği emniyet teşkilatı personelinin Kurban Bayramı’nı kutladı.