VALİ MAHMUT DEMİRTAŞ, 100.YIL VE BELEDİYE EVLERİ MAHALLELERİNDE, MUHTAR VE VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ
 
 
Vali Mahmut Demirtaş, İbo Osman Caddesi'nde gerçekleştirdiği esnaf ziyaretlerinin ardından,100.Yıl ve Belediye Evleri Mahallelerinde, muhtar ve vatandaşlarla bir araya geldi.
 
100.Yıl Mahallesi Muhtarı Mehmet Yakar ile Belediye Evleri Mahallesi Muhtarı Yemliha Yücel ve vatandaşlarla bir araya gelen Vali Mahmut Demirtaş, dile getirilen sorunlar ile mahallelere yönelik talep ve beklentileri dinledi.
 
Yoğun ilgi gören ziyaretlerinde vatandaşlara hitabeden Vali Demirtaş, bu buluşmaları gerçekleştirmesindeki amacının sorunları bizzat muhtar ve vatandaşlardan dinlemek, dile getirilen eksikliklerin ivedi bir şekilde giderilmesi için ilgili kurum ve kuruluşlar nezdinde gerekli çalışmaları yapmak olduğunu vurguladı.
 
Çukurova ilçesine bağlı 100.Yıl ve Belediye Evleri Mahallelerinde ikamet eden vatandaşlar, imar ve kentsel dönüşüm, ulaşım, alt ve üst yapı eksiklikleri, eğitim, sağlık gibi çeşitli konulardaki  taleplerini dile getirirken, Vali Mahmut Demirtaş kendisine aktarılan sorunların çözümü için gerekli çalışmaların takipçisi olacağını söyledi.
 
Vali Demirtaş’ın muhtar ve vatandaş buluşmaları, mahalle sakinlerinin, sorunlarının çözümüne yönelik duyarlı yaklaşımından dolayı teşekkür mesajlarını iletmeleriyle son buldu.